0530 422 72 74 info@palmiyemobilyadekorasyon.com

Firma Profili

Doğal Ahşap Masa Merkezi olarak, siz değerli müşterilerimizin doğayla, ağaçla buluşabilmesine yardımcı olmak, doğayı ve doğal olanı günlük yaşamınızın bir parçası haline getirebilmek, böylece hem maddi hem de manevi huzuru yakalamanıza bir katkı sağlayabilmek için kaliteli ürün, kaliteli işçilik ve başarılı sonuç taktiklerimizi uygulayarak, size en iyi şekilde hizmet sunabilmek için çalışmaktayız. Kullandığımız ürünlerin kalitesi kadar uygulanan işçiliğin kalitesinin de maksimum seviyede olması sizden alacağımız geri bildirimlerin bizi gururlandırabilmesi ve sevindirmesi, motive etmesi açısından bizim için oldukça önemlidir.

İnsaoğlu çok eski çağlardan beri, doğal olana her zaman daha yakınlık hissetmiş ve ihtiyaç duymuştur, günümüzde bu ihtiyaç doğallığın yok edilmesiyle, daha fazla ortaya çıkmaktadır. Günlük tükettiğimiz besinlerin bile büyük kısmının yapay olduğunu düşünecek olursak, doğaya hayatımızda ne kadar uzak kaldığımızı ve aslında ne kadar ihtiyacımız olduğunu anlayabiliriz. Günlük yaşamımızda uzak kaldığımız belki de unuttuğumuz doğal yaşama sizi yaklaştıracak, evlerinizde mutfağınızdan, banyonuza kadar ağaçla doğayla buluşmanıza yardım etmek için çalışmaktayız. Günümüzde  hiç bir zaman modası geçmeyecek olan ahşap ürünlere olan ihtiyacın artması, onu daha değerli yapmakta ve daha çok aranan bir cevher haline getirmektedir.

Firmamız doğallığın kaynağı ahşaba olan saygısı ve sevgisiyle, kaliteli işçilik çalışmalarını titizilik ve büyük bir özenle yapmakta, ağaca hak ettiği özeni göstermememizin bir yansıması olarak da birbirinden güzel şık tasarımlı ağaç eserlerimizle, duyduğumuz bu saygıyı ve sevgiyi ortaya koymakta, size en güzel şekilde göstermekteyiz. Ağaca hak ettiği değeri ve özeni gösterme, kaliteli işçilik, kaliteli malzeme ve başarılı sonuç politikamızla, hem yurt genelinde, hem de yurtdışında, doğal ahşap uygulamaları sektöründe lider konumda olmak ve siz değerli müşterilerimizi kendi yaşam alanlarında bile kolayca doğayla içiçe olabilmelerine yardımcı olacak şekilde, birbirinden şık ve özgün tasarımlar oluşturabilmek,  firmamızın amacını oluşturmaktadır. Siz de birbirinden güzel ve dayanıklı ahşap eserlerimizi evinizde, ofisinizde  yer vermek, doğayı evinize getirebilmek isterseniz, PALMİYE MOBİLYA DEKORASYON olarak, size kaliteli, şık ve özgün tasarımlarımızla yardımcı olabiliriz.